הלבנת שיניים – היתרונות והחסרונות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
הלבנת שיניים

אחד מהטיפולים הנפוצים ביותר נכון לכתיבת שורות אלה בתחום רפואת השיניים הינו הלבנת שיניים. מדובר על טיפול שמאפשר להחזיר לשיניים את הצבע הלבן שלהן, והוא יכול להיות רלוונטי במגוון רחב של מצבים. לא מעט מטופלים שאינם מרגישים בנוח ומתביישים לחייך, בוחרים בשיטת הטיפול הזאת על מנת להחזיר לעצמם את הביטחון העצמי. בין אם תודו בכך ובין אם לא, למצב של השיניים שלכם יש השפעה ישירה על הביטחון העצמי שלכם.

אומנם הלבנת שיניים נחשבת כטיפול שיש בו אך ורק יתרונות, וזה נכון שתוכלו למצוא בשיטה הזאת הרבה מאוד יתרונות עליהם נרחיב בהמשך. אך לצד היתרונות הרבים, תוכלו למצוא גם חסרונות שאתם חייבים להכיר אותם – אחרת אתם עשויים להיות מופתעים בזמן אמת.

במאמר הבא אנו נציג בפניכם את היתרונות ואת החסרונות של הטיפול הזה, כך שאתם תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו תעשו בחירה מסוימת, אך בדיעבד אתם תגלו כי הבחירה שעשיתם היא לא הבחירה הנכונה עבורכם. אתם חייבים לעשות טיפולי שיניים מכל סוג רק כאשר אתם מכירים את היתרונות ואת החסרונות שלהם.

הלבנת שיניים ביתית – זה כדאי בכלל?

לא מעט אנשים בוחרים לבצע טיפולי הלבנת שיניים בבית, כך הם יוכלו בקלות להחזיר לעצמם את החיוך המושלם. אך לפני שאתם סומכים על פרסומות שונות או על הבטחות של יצרנית התכשיר שבו אתם משתמשים – קחו בחשבון כי התוצאה תהיה רחוקה מהלבנת שיניים במרפאה. כך שאם אתם רוצים להשיג את החיוך המושלם, אתם לא תוכלו לעשות זאת בשיטה הזאת.

האפשרות הזאת יכולה להיות רלוונטית עבור מי שאין לו מספיק כסף או כאלה שעשויים לסבול מחרדה דנטלית. אך ברוב המקרים התוצאה הסופית תהיה רחוקה מאוד מהתוצאה שאותה רציתם להשיג בתחילת הדרך. לכן חשוב מאוד שתיקחו את זה בחשבון, כך שלא תתבאסו מהתוצאה שאותה הצלחתם להשיג.

היתרונות של הלבנת שיניים במרפאה

  • טיפול מהיר במיוחד: חשוב להגיד כי טיפולי הלבנה של השיניים הם לא טיפולים ארוכים, וברוב המקרים הם עשויים להסתיים בפגישה אחת. כך שאם אתם לא אוהבים למרוח את טיפולי השיניים יתר על המידה, חשוב שתבינו כי האפשרות הזאת יכולה להיות רלוונטית עבורכם. היא תאפשר לכם להשיג את התוצאה המושלמת במספר מועט של פגישות עם רופא השיניים.
  • תוצאות שמחזיקות מעמד זמן רב: השאיפה שלכם היא כמובן לקבל את הטיפול שיחזיק מעמד הכי הרבה זמן, והלבנה של השיניים במרפאה תענה על השאיפה הזאת. ברוב המקרים הלבנת השיניים תחזיק מעמד שנים ארוכות, ואתם תוכלו להנות מחיוך מושלם מבלי שתצטרכו לדאוג. כך שאם אתם לא רוצים לחזור על הפעולה פעם אחר פעם, זוהי האפשרות עבורכם.
  • תוצאות יוצאות מן הכלל: אתם לא רוצים להתאכזב מהטיפול שאתם עומדים לקבל? רק במרפאה מקצועית אתם תוכלו לקבל הלבנת שיניים שתאפשר לכם להיות מרוצים ממנה. כל אפשרות אחרת שעומדת על הפרק עשוי להביא אתכם למצב שבו אתם תקבלו תוצאות לא מספיק טובות – תוצאות שיגרמו לכך שתהיו מאוד מאוכזבים.
  • חזרה לפעילות מיד לאחר הטיפול: לא מעט טיפולי שיניים יגבילו אתכם ביום שאחרי הטיפול, אך כאשר מדובר על הלבנה – לא תהיה לכם שום מגבלה משמעותית. אתם תוכלו לחזור לעיסוקים הרגילים שלכם, רק שגולת הכותרת תהיה החיוך המושלם שהצלחתם להשיג. כך שאם יש לכם תוכניות חשובות, אין שום סיבה שתדחו אותם בגלל הטיפול.
  • ניתן לבצע בכל מרפאת שיניים: אם בעבר טיפולי הלבנת שיניים היו הרבה פחות שכיחים, כיום מדובר על טיפול מאוד שכיח שתוכלו לבצע אותו בכל מרפאה. כך שאם יש לכם מרפאת שיניים שהיא העדיפה עליכם, ככל הנראה תוכלו לבצע בה את הטיפול – כך תוכלו להרגיש הכי בנוח במהלך הטיפול.

החסרונות של הלבנת שיניים במרפאה

  • עלות כספית גבוהה: לצד היתרונות הרבים, אחד מהחסרונות הכי משמעותיים זה כמובן העלות הכספית של ההלבנה. מדובר על הוצאה של אלפי שקלים, כך שאתם צריכים לוודא שיש לכם את הכסף לטובת ביצוע ההליך כולו. הרי לא תוכלו לבצע את ההליך באופן חלקי, אלא רק באופן מלא על כל השיניים.
  • מגבלות בשתייה ובאכילה: אומנם אתם תוכלו לחזור מהר מאוד לשגרה, אך בפועל אתם תהיו מוגבלים מלשתות או לאכול מאכלים מסוימים. מיד בסוף הטיפול אתם תקבלו רשימה מלאה של כל המאכלים שאסור לכם לאכול, כך שתוכלו לשמור על ההלבנה בדיוק כמו שהיא – ולא תחזירו את המצב לקדמותו.
  • עשויים להיות סיבוכים עתידיים: אומנם באופן כללי הלבנת שיניים היא אחד מהטיפולים הכי בטוחים שיש, אך אף אחד לא יכול להבטיח לכם שלא יהיו בעיות בעתיד. כך שאתם צריכים להכין את עצמכם למצב שבו הטיפול לא יתקדם בדיוק כמו שאתם ציפיתם שהוא יתקדם, ואולי אפילו סיבוכים שלא חשבתם ולא ציפיתם להם.
דוקטור אחד

דוקטור אחד

יש הרבה מאוד דברים מעניינים קורים בעולם הבריאות אבל לא כולם מוכנים לגלות, ולכן אני כאן, סתם דוקטור אחד שרוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על עולם הבריאות והסביבה, תגלו כמה דברים חדשים.

דוקטור1

יש הרבה מאוד דברים מעניינים קורים בעולם הבריאות אבל לא כולם מוכנים לגלות, ולכן אני כאן, סתם דוקטור אחד שרוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על עולם הבריאות והסביבה, תגלו כמה דברים חדשים.

כתבות אחרונות